FC Viktoria Otrokovice – FC Velké Meziříčí

28.9.2015, 21:58 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

První poločas přinesl fotbal plný brankových příležitostí. Ve 2. min vybojoval míč Radim Šuta, našel volného Pavla Simra, ten však golmana domácích z úhlu neprostřelil. Ve 3. min trefil po přihrávce od Petra Dolejše Robin Demeter tyč, míč se odrazil k Edovi Smejkalovi a ten trefil odkrytou bránu 0:1. V 5. min zahrozil Jasenský, ale jeho střelu z hranice vápna Roman Invald vyrazil. V 7. min zahrozili hosté po rohovém kopu, Patrik Mucha i Pavel Simr míč do brány nedostali. Ve 12. min našel Lukáš Berka naběhnutého Petra Dolejše a ten při pokusu o přelobování domácího golmana přestřelil i domácí bránu. Ve 13. min našel Němec ve vápně Silného, ten se uvolnil, ale Roman Invald jeho střelu vyrazil. Ve 14. min se probil do vápna Mazouch, ale z úhlu golmana hostí neprostřelil. Ve 22. min se dostal do střelecké pozice Němec, ale Roman Invald byl opět pozorný a míč vyrazil na rohový kop. Domácí hráči po rozehrání faulovali ve vápně Honzu Šimáčka, rozhodčí nechal pokračovat ve hře a Elšík překopl ze 7-mi metrů hostující bránu. Ve 26. min poslal Eda Smejkal přihrávku za domácí obranu, Pavel Simr místo zakončení hledal nabíhajícího Petra Dolejš, domácí jeho přihrávku odvrátila na rohový kop. Ve 36. min rozehrál Robin Demeter přímý kop, míč si narazil s Petrem Dolejšem, poslal pěkný centr do vápna, ale střelu Edy Smejkala vykopl z brankové čáry domácí obránce a dorážku Petra Dolejše vytlačil golman na rohový kop. Ve 42. min si na rohový kop naskočil Honza Šimáček, jeho hlavičku však domácí golman zachytil. Ve 44. min pronikl do vápna Robin Demeter, obešel i golmana, ale střelu z úhlu vytlačil Balážík na rohový kop. Tem rozehrál Petr Dolejš, našel ve vápně Pavla Simra ale ten bránu hlavou minul. A tak do kabin odcházeli spokojenější domácí hráči, kteří jen díky výborným zákrokům golmana Balážíka a nepřesnosti v koncovce prohrávali jen jednobrankovým rozdílem.

Ve druhém poločase už diváci tolik fotbalové krásy neviděli. Hosté se uspokojili s vedením a už tolik nehýřili pohybem. Domácí postupně přebírali aktivitu. V 52. min nebezpečně vystřelil Mazouch, golman hostů byl však pozorný. V 55. min zbytečně fauloval ve středu hřiště Jarda Krejčí, domácí rozehráli přímý kop, před bránou vznikla nepřehledná situace a míč do brány dorazil Juráň 1:1. V 61. min vystřelil prudce Robin Demeter, domácí obrana jeho střelu tečovala na rohový kop, na ten si vyskočil Pavel Simr, ale domácí bránu minul. V 69. min našel Patrik Mucha ve vápně volného Pavla Simra, ten však trefil jen Balážíka. Domácí z protiútoku zahrozili, když po přihrávce od Mazoucha vystřelil Silný, ale Roman Invald byl pozorný. V 73. min se po rohovém kopu Petra Dolejše dostal k zakončení hlavou Zdeněk Mucha, Balážík si s jeho zakončením poradil. V 75. min prošel po křídle Silný, před bránou našel Foltýna a ten míč dostal do sítě hostů 2:1. V 86. min našel Eda Smejkal před bránou Pavla Simra, ale ten opět domácího golmana nepřekonal. V 89. min podnikli domácí útok do rozhozené obrany hostů a Silný upravil na konečných 3:1. V 90. min mohli hosté ještě snížit a centr před bránu nikdo z trojce Smejkal, Šuta, Simr za záda domácího golmana neprotlačil. A tak se radovali domácí, když jim toto vítězství hosté darovali.

Vyjádření trenéra Smejkala: Že fotbal nemá logiku, se dnes projevilo na plno. Branku domácích hlídali dnes všichni svatí. Kdyby utkání skončilo 5:10 tak by se nemohl nikdo divit (jen Pavel Simr zahodil 3 tutové a 2 velké šance). Dnes jsme přišli zbytečně o tři body. Se slabším soupeřem budeme už těžko hrát. Opět děkujeme našim skvělým fandům.

Střelci: 55. Juráň, 75. Foltýn, 89. Silný – 3. Smejkal
Rozhodčí: Kubica, Trávníček, Běhal
FC Otrokovice – Balážík – Rajnoha, Juráň, Šuranský, Jasenský (46. Mlčák), Elšík, Němec (46. Foltýn), Silný, Netopil, Mazouch, Mlýnek (84. Juhás), na lavičce Zach a Juřík, trenér Sedlák
FC VM – Invald – Vyskočil (81. Kratochvíl), Mucha P., Šimáček, Krejčí (64. Mucha Z.) – Dolejš, Smejkal, Berka (76. Pokorný), Šuta, Demeter – Simr na lavičce Simandl, trenér Smejkal
ŽK: Rajnoha – Mucha P., Smejkal, Krejčí
Diváci: 165
Nejlepší hráči: Balážík, Silný, Dolejš
Autor: Jaroslav Mynář
Ilustrační foto: Matěj Měrtl
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla