Bludička cup aneb Mistrovství republiky bearded collií

21.9.2015, 18:32 // Rubrika: Zprávy
Bludička cup
Foto: Matěj Měrtl

Ve Velkém Meziříčí na hotelu Amerika proběhl ve dnech 19. – 20. září již tradiční závod BLUDIČKA CUP.

Ve dvou sportovních disciplínách – agility a dogtrekking – letos závodilo dohromady 70 psů různých velikostí a kategorií. Hlavním tématem víkendu bylo plemeno bearded collií, které při příležitosti oficiálních agility závodů a dogtrekkingu uspořádalo Mistrovství republiky Klubu chovatelů Bearded collií v těchto soutěžích.

Agility závody pískala rozhodčí Lenka Pánková, která připravila tři různé parkury – open, zkoušky a jumping. Závodník, který proběhne trať nejrychleji a bez chyb či odmítnutí psa, získává první místo.

V neděli se konal dogtrekkingový závod o délce 20km. Uprostřed dráhy byl kontrolní stánek, kde se závodníci mohli občerstvit a pokračovat v závodu.
Z výsledkových listin stojí za zmínku místní tým Jany Krčálové a feny Karla, které se v MR v agility umístily na 3.místě v jumpingu a v MR v dogtrekkingu na 2. místě s časem 2 hodiny 43 minut.

Výsledky agility závodů k nahlédnutí zde: http://kacr.info/competitions/1875
Výsledkové listiny dogtrekkingových závodů budou k nahlédnutí zde: www.agilityvm.cz

ZaostřenoVM.com

Autor: Jana Krčálová
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla