21. ročník drakiády a pokus o rekord se rychle blíží

17.9.2015, 21:24 // Rubrika: Bude se dít
ZaostřenoVM.com

Poslední neděle v září bude patřit tradiční velkomeziříčské drakiádě a pokusu o hned dva rekordy.

27. září vypukne od 12 hodin na Fajtově kopci již 21. ročník velkomeziříčské drakiády. Po celý den bude probíhat bohatý program, o který se postará hlavní partner Sazka Mobil. Nebude chybět ani vystoupení taneční skupiny Kosatky z DDM, hudební vystoupení kapely MySami, rockové kapely Find Your Destiny a dokonce uvidíme i divadelní představení divadla Ikaros.

Prezentace účastníků je letos posunuta od 12.00 do 13.00 hodin a můžete soutěžit v kategorii – rodiče s dětmi, 8 až 13 let, 14 a více let.

Během drakiády bude od 11.00 do 17.00 hodin probíhat u rozhledny i pokus o rekord! Vlastně budou hned dva! Přesně v 11 hodin uvidíme poprvé v ČR pokus o překonání rozhledny handicapovanou nechodící sportovkyní z TJ Březejc za pomoci profesionálních hasičů z Velkého Meziříčí. Dalšího pokusu o rekord se můžete zúčastnit i Vy! Společnými silami se pokusí překonat „velkomeziříčský Everest“. Ti, kteří budou chtít podpořit rekord Everestu se po sestupu z rozhledny zapíší do pamětní knihy, 277 člověk bude pokořitel Everestu – lidským postupným řetězem. Výtěžek ze vstupného bude věnován TJ DS Březejc.

Proto určitě neváhejte a přijďte si užít nedělní odpoledne na Fajťák!

ZaostřenoVM.com

Autor: Matěj Měrtl
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla