MSK Vyškov – FC Velké Meziříčí

17.9.2015, 19:27 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Lépe do utkání vstoupili hosté a už v 5. min po rohovém kopu Petra Dolejše hlavičkoval Patrik Mucha těsně vedle domácí brány. V 7. min našel Robin Demeter ve vápně Pavla Simra, domácí obrana odvrátila nebezpečí na další rohový kop. Robin Demeter našel opět hlavičku Patrika Muchy, ale ten v záklonu bránu netrefil. V 10. min zahrozili domácí, po dlouhém nákopu a zákroku Romana Invalda se k míči dostal Stříž, trefil odkrytou bránu, ale Patrik Mucha míč na brankové čáře vyhlavičkoval. V 16. min zahrával po faulu na Lukáše Berku, přímý volný kop z 22-ti m Robin Demeter, jeho střelu přes zeď Štěpán zachytil. V 20. min hledal Jarda Krejčí před bránou Pavla Simra, domácí obrana míč odvrátila do bezpečí. Ve 27. min posla míč za obranu Radim Šuta, domácí obránce míč odkopl před nabíhajícím Robinem Demeterem. Ve 31. min našel Roman Vyskočil naběhnutého Pavla Simra, toho v pokutovém území atakoval obránce, ale rozhodčí jeho zákrok jako nedovolený neposoudil. Ve 35. min přihrál Pavel Simr nabíhajícímu Robinovi Demeterovi, ale ten domácího golmana nepřekonal. A tak se opět v praxi ukázalo staré fotbalové přísloví, nedáš dostaneš. Domácí podnikli rychlý protiútok, obrana hostů odvrátila míč na rohový kop, Hodinář našel ve vápně Lahodného a ten hlavou trefil míč do brány hostů 1:0. Ve 41. min mohl po přihrávce od Jardy Krejčího vyrovnat Pavel Simr, ale domácí bránu těsně minul. V nastavení zahrozili domácí z dalšího rohového kopu Hodináře, s hlavičkou Žočka si však Roman Invald poradil. A tak odcházeli do kabin spokojenější šťastnější domácí, když hosté svoje šance proměnit nedokázali.

Ve druhém poločase už diváci moc fotbalové krásy neviděli. Domácí se soustředili na obranu a hosté se jen těžko proti ní prosazovali, když se k tomu přidala ještě trojice rozhodčích, bolelo nejednoho z přihlížejících fotbalové srdce. V 53. min našel Studený ve vápně Ličku, ten však míč špatně trefil a bránu neohrozil. V 61. min rozehrál přímý volný kop Hodinář na zadní tyč, Krejčímu chybělo k zakončení pár cm. V 68. min nebezpečně vystřelil Lička, Roman Invald vyrazil jeho střelu na rohový kop. V 69. min našel Eda Smejkal před bránou Robina Demetera, ten však z první domácí bránu překopl. V 77. min zahrozil z přímého kopu Hodinář, jeho centr na zadní tyč jen těsně minul hostující bránu. V 89. min obdržel druhou žlutou kartu a následně červenou domácí Krejčí, po zásahu AR1, hlavní rozhodčí červenou kartu odvolal a nechal pokračovat v utkání. V 90. min trefil Robin Demeter z přímého kopu břevno domácí brány a i když rozhodčí signalizoval nastavení 3 min za ošetřování, zdržování a komedii s kartami, nakonec po necelých dvou min zápas ukončil.

Vyjádření trenéra Smejkala: Nerad se vyjadřuji k výkonu rozhodčích, ale co dnes trojce sudích na hřišti předváděla, bylo chvílemi k smíchu, ale bohužel i k pláči. Bohužel jsme odjeli dnes z Vyškova bez bodového zisku, i když by remíza tomuto utkání po jeho průběhu slušela. Na závěr bych chtěl poděkovat skupince našich fanoušků za jejich podporu.

Střelci: 37. Lahodný
Rozhodčí: Cieslar, Richtár, Mikeska
MFK Vyškov – Štěpán – Hodinář, Studený, Urbančok, Přerovský, Žoček (46. Lička), Stříž (87. Pazourek), Lahodný, Krejčí J., Jeřábek, Němeček, na lavičce Krejčí T., Minařík, Novotný,
FC VM – Invald – Vyskočil, Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dolejš (46. Mucha Z.), Smejkal, Berka (68. Kratochvíl), Šuta (74. Pokorný), Demeter – Simr na lavičce Simandl, trenér Smejkal
ŽK: Krejčí J. 2x, Hodinář, Přerovský –
Diváci: 256
Nejlepší hráči: za domácí Hodinář a trojce rozhodčích, za hosty Vyskočil
Autor: Jaroslav Mynář
Ilustrační foto: Matěj Měrtl
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla