V Třebíči hořel bývalý dům mládeže, na místě zasahovali hasiči z devíti jednotek

16.9.2015, 19:11 // Rubrika: Krimi
ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

V 06,44 hod byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášen požár objektu určeného k demolici na ulici Švabinského v Třebíči.

K požáru operační důstojník vyslal jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Třebíči, Hrotovicích, Moravských Budějovicích a Náměšti nad Oslavou společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů ze Starče, Jaroměřic nad Rokytnou, Okříšek, Trnavy a Přibyslavic. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu.

V době příjezdu hasičů byl nízkopodlažní objekt o rozloze přibližně 100×20 metrů v plamenech. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů. Po dvou hodinách intenzivního hašení se jednotkám podařilo dostat požár pod kontrolu. Kromě hašení se jednotky také zaměřily na ochranu okolí a před plameny chránily okolní domy. K rozšíření požáru nedošlo. Úplně požár uhasit se hasičům podařilo před polednem.

Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

Autor: Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla