FC Hlučín – FC Velké Meziříčí

13.9.2015, 17:13 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Od úvodních minut byli domácí hráči přesnější v kombinaci, důraznější v osobních soubojích a tak se dostávali do nebezpečnějších situací v zakončení.

Již v 1. min nebezpečně vystřelil Badalyan, jeho střelu odvrátil Honza Šimáček. V 8. min se po přímém kopu Galvase dostal k zakončení opět Badalyan, Roman Invald si z jeho střelou poradil. Ve 12. min se v ofsajdovém postavení po centru Halašky dostal k zakončení Badalyan, střela však postrádala přesnost. Ve 20. min se dostal k zakončení Šuta, jeho pokus o přelobování Hampela šel mimo domácí bránu. Ve 27. min hlavičku Mace vyrazil pozorný Roman Invald. Ve 30. min si Michal Bouček narazil míč s Radimem Šutou, jeho tvrdou střelo domácí golman vyrazil. Ve 36. min rozehrál rohový kop Dostál, Honza Šimáček centr odhlavičkoval za hranici vápna, k míči se dostal Halaška a povedenou střelou vymetl horní roh brány hostů 1:0. Ve 40. min se po průniku středem obrany dostal k zakončení Badalyan, Roman Invald jeho střelu vyrazil. V závěru poločasu zahrávali domácí dva rohové kopy, hostující obrana však další změnu skore nepřipustila.

Herní obraz se ve druhém poločase moc nezměnil. Hosté marně hledali klíč k domácí bráně, kteří podnikali nebezpečné výpady do hostující obrany. Ve 48. min zahrozil střelou Hudeczek, golman hostů si z jeho zakončením poradil. V 51. min zahrozili domácí po rohovém kopu hlavičkou Krauta, Roman Invald předvedl reflexivní zákrok a míč vytlačil na další rohový kop. V 57. min se domácí radovali po dorážce Krauta, ale praporek pomezního jejich radost zastavil. V 74. min prošel po křídle Dostál, jeho nákop před bránu nikdo z nabíhajících domácích netrefil. V 80. min přišel další centr na zadní tyč a po nedorozumění hostujícího golmana s Jardem Krejčím dorazil hlavou míč do sítě Dostál 2:0. V závěru utkání se hosté snažili o změnu nepříznivého výsledku, ale pozorná domácí obrana podporována trojicí rozhodčích už změnu skore nepřipustila.

Vyjádření trenéra Smejkala: Dnešní utkání se našim hráčům moc nepodařilo. Chyběl nám lepší pohyb bez míč, kombinační chytrost a důraz v osobních soubojích. Domácí hráči nás do nebezpečné koncovky nepustili a tak si zaslouženě připsali tři body.

Střelci: 36. Halaška, 80. Dostál
Rozhodčí: Kneisl, Batík, Hanák, Podaný
FC Hlučín – Hampel – Heiník, Žizka, Badalyan (65. Hanus), Sasín (86. Štefek), Kraut, Dostál, Hudeczek, Mac, Galvas (75. Sporysz), Halaška, na lavičce Ivan, Bolina a Bartoš, trenér Valachovič
FC VM – Invald – Bouček (85. Mucha Z.), Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dolejš (65. Kratochvíl), Smejkal, Berka, Šuta, Demeter – Simr na lavičce Simandl, trenér Smejkal
ŽK: Heiník, Mac, Galvas – Krejčí, Demeter
Diváci: 146
Nejlepší hráči: Badalyan, Dostál, Halaška
Autor: Jaroslav Mynář
Ilustrační foto: Matěj Měrtl
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla