Mladší žáci na turnaji v Brně na 4. místě

10.9.2015, 18:57 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

V sobotu 5. 9. se zúčastnilo družstvo mladších žáků turnaje v Brně. Hrálo 5. družstev 2×15 minut, systémem každý s každým.

V prvním zápase jsme narazili na celek HK Ivančice. S tímto týmem jsme si nakonec po slušném výkonu ve druhém poločase a slabším začátku poradili v poměru 19:14. Ve druhém utkání jsme, po nejhorším výkonu v celé přípravě, dostali příděl v poměru 9:32 od celku Legata Hustopeče.. V tomto zápase se nám nedařilo snad vůbec nic, nebyli jsme schopni si přihrát na 2 metry, a soupeř, který byl velmi dobře rychlostně vybaven, nás nemilosrdně trestal z rychlých protiútoků. Ve třetím zápase jsme sehráli vyrovnanou partii s domácím celkem KP Brno. Celý zápas jsme si udržovali 1-2 brankové vedení, aby jsme na konci neproměnili 3 vyložené šance, jeden sedmimetrový hod a odešli poraženi o jeden gól v poměru 15:16. V posledním utkání na turnaji jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje Tatran Litovel. Tento tým disponoval velmi dobře fyzicky vybavenými hráči a od začátku byla jedinou tajenkou otázka skóre. To se nakonec zastavilo u čísla 7:27. V tomto zápase jsme nechali hrát až na Filipa Mičku, který si odbýval premiéru mezi mladšími žáky, pouze hráče ročníku 2004 a pro kluky to byla velká škola.

Celkově tak náš tým skončil na 4. místě. Turnaj nám tedy výsledkově příliš nevyšel, přesto byly již některé pasáže hry, které snesly přísnější měřítko. Zatím nás trápí obrana, horší zpracování míče, zapojení více hráčů do rychlého útoku, naopak pozitivním zjištěním je, že většina hráčů na turnaji dala gól ze hry. To znamená, že od turnaje ve Zlíně se nám podařilo zapracovat na souhře celého týmu.

Celý turnaj odchytal dobře Lukáš Deraha, mezi opory patřil Lukáš Dobejval a Tomáš Kučera, první gól za ml. žáky dal Adam Horký a Filip Mička.

Hráli: Deraha Lukáš, Dobejval Lukáš (19), Kučera Tomáš (8), Dobrovolný Lukáš (6), Russ Jakub (4), Chalupa Martin (3), Mach Jakub (3), Mička Filip (3), Navrátil Radek (2), Horký Adam (1), Požár Marek, Trifanov Matěj, Požár Jaroslav, trenéři Stoklasa David a Pavol Živčic.

Autor: David Stoklasa
Ilustrační foto
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla