5. kolo integrovaného závěsného kuželníku

10.9.2015, 17:45 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com
Autor: Handicap Sport Club VM

V sobotu 5. září se ve Staré Pace konalo poslední 5. kolo integrovaného závěsného kuželníku, kde družstvo HSC VM bojovalo v konečném pořadí o celkové 3. místo v ročníku 2015.

Družstvo ve složení M. Bartůněk, P. Gottlieb, J. Coufal, B. Dvořák a J. Charvát, odjížděli na tento turnaj s mírným náskokem za vítězství v Dolní Kalné na průběžném 3. místě.  Velkomeziříčští v tomto kole obsadili 5. místo za 389bodů a tyto body stačily na udržení konečného 3. místa v ročníku 2015. V tomto ročníku se zúčastnilo integrovaného závěsného kuželníku celkem 19. družstev. Družstvo HSC VM si 3. místo vybojovalo především vyrovnanými výkony v celém ročníku a účastí na všech 5. kolech. Do konečného výsledku se započítávaly pouze 4. nejlepší kola.

Atletika

Přímo ze Staré Paky odjížděli sportovci na Podzimní atletické závody Spastic Handicap, které se konaly v neděli 6. září na zrekonstruovaném stadiónu v Bílině. Bezmála stovka sportovců bojovala o poslední vavříny z atletických disciplín v tomto roce na našem území. Na těchto závodech se plnily limity na Mistrovství světa 2015, a proto se těchto závodů účastnili i sportovci, kteří sportují v oddílech mimo Českou federaci Spastic Handicap. Atleti z HSC VM – M. Bartůněk, J. Coufal, B. Dvořák a J. Polívka bojovali o co nejlepší umístnění v disciplínách hodu diskem a oštěpem a vrhu koulí. Všichni velkomeziříčští sportovci se ještě nedokázali plně přizpůsobit novým pravidlům ohledně posedu na odhodové stolici a tomu odpovídaly i slabší výkony jako v předešlých ročnících. V konečném pořadí si nejlépe vedl B. Dvořák, který ve všech třech disciplínách obsadil 2. místo a na stupních nejvyšších ho na 3. místě také ve všech třech disciplínách doprovodil M. Bartůněk.

Sportovní klub děkuje všem, kteří náš klub v roce 2015 finančně podporují.

Mediálním partnerem jsou internetové noviny ,,Noviny VM.cz“, Velkomeziříčsko a Medřičské listy.

Autor: Jiří Charvát – předseda Handicap Sport Club VM
Foto: Handicap Sport Club VM

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla