Na dálnici havaroval motorkář, do nemocnice jej transportoval vrtulník

9.9.2015, 18:57 // Rubrika: Krimi
ZaostřenoVM.com

V úterý v 14,35 hod byla na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášena dopravní nehoda motocyklisty na 141,5 km dálnice D1 ve směru na Brno.

Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou.

Zraněnému sedmačtyřicetiletému muži hasiči poskytli předlékařskou první pomoc a následně jej předali do péče zdravotníkům, kteří motocyklistu po nezbytném ošetření na místě události transportovali letecky do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaném stroji Harley Davidson protipožární opatření a místo nehody technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na dálnici omezen, v době zásahu vrtulníku byl provoz zastaven.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Autor: Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí
Ilustrační foto

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla