Záchranáři v akci

7.9.2015, 21:21 // Rubrika: Zprávy
Záchranáři v akci - Happy sport club Velké Meziříčí
Foto: Matěj Měrtl

V sobotu 5. září se u Happy sport clubu konala zábavně-bezpečnostní akce záchranáři v akci.

Jako první na programu bylo vystoupení kapely, která vyhrála Vysočina Hledá Talent – LikeBusters. Kolem půl druhé přišli na řadu psí záchranáři, kteří ukázali jak se vyhledávají v lidé v ploše.

Po bezvadné ukázce vyhledávání lidí, přišly na pódium zahrát dvě mladé dívky ze Žďáru nad Sázavou, které si říkají Duo Amater.

Ve 14 hodin již přišlo to „hlavní“, simulovaná dopravní nehoda s cyklistou. Hasiči, záchranáři a policie ukázali pěkně sehranou práci, při zachraňování mladé cyklistky. Celý zásah můžete zhlédnout ve videu níže.

Na místě u Happy sport clubu byl k vidění i policejní Passat, policejní dodávka, hasičské auta, hasičské auto s žebříkem či sanitka. Nechyběl i Besip team se svými bezpečnostními testy, za které návštěvníci, jak malí tak i velcí dostávali odměny. Kdo chtěl, tak si mohl vyzkoušet brýle, které simulují pocit opilosti, únavy nebo drog v krvi.

Okolo 15 hodiny také na pódiu vystoupila mladá zpěvačka Hana Prokšová. Na úplný závěr proběhla ukázka brzdné dráhy za mokra a za sucha.

Celou akcí prováděl moderátor ranní show na Hitrádiu Vysočina Jirka Doležal.

ZaostřenoVM.com

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla