FC Velké Meziříčí – SK Hulín

6.9.2015, 18:11 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Již ve 30 vteřině utkání zachytil Krhut přihrávku Lukáše Berky a křižnou střelou k tyči nedal domácímu golmanovi šanci 0:1. Domácí tým se snažil hned manko vymazat. Ve 2. min netrefil dobře Robin Demeter hlavou centr Petra Dolejše. Ve 3. min se protáhl po křídle Jarda Krajčí, na jeho přihrávku si naběhl Pavel Simr, ale trefil jen golmana Chytila. V 5. min nebezpečně hlavičkoval Labuda, domácí bránu však netrefil. V 9. min si na rohový kop Robina Demetera naběhl Pavel Simr ale hlavou trefil jen náruč hostujícího golmana. V 17. min se ve vápně uvolnil Robin Demeter, jeho tvrdou střelu k tyči vytlačil Chytil na rohový kop. Centr stejného hráče se dostal k Romanovi Durajkovi, ale míč po několik tečích bránu minul. Ve 20 min se hosté dostali k rychlému protiútoku, Pospíšil ve vápně po nezaviněném kontaktu s Honzou Šimáčkem upadl a k překvapení domácí lavičky ukázal hlavní rozhodčí na pokutový bod. K tomu se postavil Zlámal a tvrdou střelou do horního rohu brány nedal Romanovi Invaldovi šanci 0:2. Ve 26. min poslal Petr Dolejš centr do vápna, Honza Šimáček přiklepl Michalovi Boučkovi, jeho povedenou střelu Chytil vyrazil na další rohový kop. Ve 27. min zastavil Lukáš Berka nebezpečný průnik Ondřejky. Ve 30. min centroval do vápna Petr Dolejš, Patrik Mucha míč jen lehce tečoval, bránu však netrefil. Ve 36. min ztratil na útočné polovině míč Roman Durajka, hosté přešli do rychlého protiútoku a na konci povedené akce střílel Pospíšil do prázdné brány 0:3. Ve 39. min zahrál přímý kop Petr Dolejš, hlavička Pavla Simra trefila hostujícího obránce. Ve 44. min našel Petr Dolejš z rohového kopu hlavičku Honzy Šimáčka, hostující Chytil však jeho pohotovou hlavičku vytlačil na rohový kop. A tak odcházeli do kabin spokojenější hosté, když domácí hráči měli více ze hry, ale hostující golman byl vždy na místě.

Do druhého poločasu vstoupili domácí hráči se snahou o změnu nepříznivého výsledku. V 51. min našel Petr Dolejš ve vápně Pavla Simra a ten po vedenou hlavičkou upravil na 1:3. Tato branka vlila do žil potřebnou energii a odvahu.  V 53. min se po průniku Krhuta ocitl v dobré střelecké pozici Ondřejka, ale bránu přestřelil. V 56. min se po přihrávce od Petra Dolejše snažil o uvolnění Eda Smejkal, hostující obrana ho do zakončení nepustila. V 59. min hledal Petr Dolejš na zadní tyči Robina Demetera, ten na jeho centr však nedosáhl. V 65. min se k rohovému kopu postavil Roman Durajka, jeho centr našel Patrika Muchu a golman Chytil na jeho hlavičku nedosáhl 2:3. V 74. min se po centru Petra Dolejše prosadil hlavou Pavel Simr, ale trefil jen náruč hostujícího golmana. V 77. min našel Roman Durajka na malém vápně Edu Smejkala a ten se postaral hlavou o vyrovnání 3:3. V 81. min odcentroval Robin Demeter, Pavel Simr míč sklepnul na Edu Smejkala a ten s pomocí teče hostujícího obránce dokonal obrat v tomto utkání 4:3. V závěru utkání se sice hosté snažili získat alespoň bod, ale střela Vojtěška šla v 85. min mimo domácí bránu a do další šance je již domácí hráči nepustili. A tak k velké radosti domácích příznivců zůstali tři body pod dálničním mostem.

Vyjádření trenéra Smejkala: Po dnešním zápase musím poděkovat našim hráčům za nezměrnou bojovnost, která přinesla neskutečný obrat v tomto utkání. Také se jim musím omluvit za svou poločasovou skepsi vyjádřenou v kabině. Poděkování patři i našim divákům, kteří nás i přes nepříznivý vývoj podporovali po celé utkání.

Střelci: 51. Simr, 65. P. Mucha, 77. a 81. Smejkal – 1. Krhut, 20. Zlámal (pk), 36. Pospíšil
Rozhodčí: Kneisl, Batík, Hanák, Podaný
FC VM Invald – Bouček, Mucha P., Šimáček, Krejčí – Dolejš, Smejkal, Berka (46. Šuta), Durajka, Demeter (90. Vyskočil) – Simr (88. Kratochvíl), na lavičce Simandl, trenér Smejkal
SK Hulín Chytil – Vojtěšek, Zavadil, Ondřejka, Laciga, Číhal, Labuda (83. Postava), Kadlec (65. Vyskočil), Krhut, Zlámal, Pospíšil, na lavičce Dvořáček a Vogl, trenér Lehkoživ
ŽK: Šimáček, Dolejš, Smejkal, Demeter – Ondřejka, Laciga, Labuda, Pospíšil
Diváci: 375
Nejlepší hráči: Dolejš, Šuta – Chytil
Autor: Jaroslav Mynář
Ilustrační foto: Matěj Měrtl
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla