Částečné omezení a úplná uzavírka náměstí

4.9.2015, 17:15 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

V sobotu 5. 9. 2015 od 05.00 hod. bude na Náměstí ve Velkém Meziříčí vyhrazen prostor parkoviště od budovy Radnice směrem k pomníku (zadlážděná část) pro přípravu a konání soutěže 4 klíče k velkomeziříčské bráně. Tímto omezením parkování nebude dotčena průjezdnost po místní komunikaci na Náměstí až do 18.30 hod., kdy dojde k úplné uzavírce vjezdu na Náměstí, která potrvá do sobotní půlnoci.

V neděli 6. 9. 2015 od 05.00 hod. bude z důvodu přípravy a konání soutěže hasičů v požárním útoku na Náměstí vyhrazena zadlážděná část parkoviště od kašny směrem ke kostelu a dále bude vyhrazen pravý i levý (šikmé stání) kraj místní komunikace ulice Komenského od kostela směrem k Bráně. Komunikace bude průjezdná až do 10.00 hod., kdy dojde k úplné uzavírce vjezdu na Náměstí, která potrvá do 19.00 hod.

Autor: mestovm.cz
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla