12. ročník turnaje v bowlingu, O pohár starosty města Velké Meziříčí

30.8.2015, 23:26 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com
Autor: Handicap Sport Club

V sobotu 29. srpna se na River bowlingu ve Velkém Meziříčí konal již 12. ročník turnaje v bowlingu dvojic.

Turnaj se uskutečnil, především pro handicapované sportovce, děti a asistenty. Tento turnaj se pořádal pod záštitou ing. Radovana Necida starosty města Velkého Meziříčí.

Turnaje se zúčastnilo 12 dvojic, které od 9 hodin bojovaly o co nejlepší umístnění a mohli si tak odvézt z turnaje ceny od sponzorů, diplomy a poháry. V turnaji byly oceněny dvojice i nejlepší handicapovaný sportovec a sportovec do 15 let. Po dvou kolech se na prvním místě umístili Milan Bartůněk a David Matoušek se součtem bodů 512, na druhém místě Jaroslav Polívka a Petr Seknička se součtem bodů 452 a na třetím místě Jan Majo a Eva Charvátová se součtem bodů 352. Ze sportovců do 15 let si pohár za nejlepší výkon 174 bodů převzal Vojtěch Malec a nejlepším handicapovaným sportovcem za 261 bodů se stal Milan Bartůněk.

Slavnostního vyhlášení a předání cen byl přítomen místostarosta Velkého Meziříčí pan Josef Komínek a paní Jitka Kafková zástupkyně Broker Consulting finanční poradenství. Sportovní klub děkuje paní Kozinové, která umožnila tento turnaj uspořádat, slečně Martině Soldánové, která během turnaje zajišťovala obsluhu. Dále bychom chtěli poděkovat sponzorům Jaromír Ambrož AD servis Vídeň, Dalibor Pařil kovoobrábění Kadolec, Vlastimil Dvořák Petráveč – hasicí přístroje,  Wiegel CZ žárové zinkování, Skryja Jiří Lavičky – pěstitelská pálenice, Broker Consulting finanční poradenství, kteří věnovali ceny do turnaje.

Mediálními partnery turnaje byly internetové,,Noviny VM.cz“, ,,Velkomeziříčsko“ a ,,Medřičské listy“.

Sportovní klub děkuje všem sponzorům, kteří nás v tomto roce podporují.

Autor: Jiří Charvát – Handicap Sport Club
Foto: Handicap Sport Club

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla