Discgolfového turnaje na Kunšovci se zúčastnili hráči z celé ČR

24.8.2015, 23:06 // Rubrika: Sport
Discgolfový turnaj ve Velkém Meziříčí
Foto: Matěj Měrtl

V neděli 23. 8. 2015 proběhl na discgolfovém hřišti na Kunšovci turnaj, kterého se zúčastnili discgolfisté z různých koutů České republiky.

Turnaje, který byl součástí Latitude 64° Hunters Tour 2015 a Ace Race Hunter Tour 2015 a pořádal ho discgolfový klub Plováci Kolín se zúčastnilo celkem 44 discgolfistů. Hned při příchodu, dostal každý hráč od Latitude 64° certifikovaný discgolfový disk s logem Tour.

V kategorii OPEN (hráči od 18 do 40 let) se na prvním místě umístil Ondřej Vítešník. Na druhém místě se umístil Jakub Trojánek a o třetí místo se podělili Kamil Horák a Tomáš Verner.

V kategorii WOMAN první místo obsadila Petra Špiková. Na druhém místě se umístila Magda Popková a na třetím místě se umístila Ivana Sobotková.

V kategorii JUNIORS 1 (hráči do 18 let) byli zaregistrovaní pouze dva hráči a na prvním místě se umístil Dominik Křístek. Místo druhé obsadil Ondřej Navrátil.

Kategorii MASTERS (hráči od 40 let výše) ovládl na prvním místě Radek Knápek. Druhé místo obsadil Miroslav Adam a třetí místo obsadil Petr Svoboda.

Všem moc gratuluji!

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla