Letní dovádění s Vysočinou – RUDA

13.8.2015, 15:17 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Prázdninová tour Kraje Vysočina vstupuje do své druhé poloviny.

V neděli 9. srpna se v Rudě na Velkomeziříčsku konala už pátá letošní zastávka Letního dovádění s Vysočinou. „Čekají nás ještě vystoupení v Rozsochách, Červené Řečici, Studenci a šňůru uzavřeme v Nové Vsi u Chotěboře,“ přibližuje radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí a rodinné politiky Petr Krčál. Oproti loňskému roku přibyla jedná zastávka. Na sobotu 15. srpna je naplánován speciální díl v Rozsochách. Všechna srpnová zastavení začínají od 14.00 hodin a na návštěvníky čeká pětihodinový program.

Letní dovádění je volnočasovou aktivitou, která je zaměřená na celé rodiny. „Pokračujeme v osvědčeném konceptu. Osou zůstává propagace Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina, regionálních potravin a aktivního životního stylu,“ doplňuje radní Krčál.

Program je koncipován mezigeneračně, v rámci kterého se baví jak dětí, tak dospělí návštěvníci. Připraveny jsou soutěže, atrakce, hudební vystoupení, animační pásma, ale také možnost konzultace zdravotního stavu. Novinkou letošního ročníku je účast atletických reprezentantů. Ti si na tour odskočili z přípravy na MS v Pekingu.

Třetí ročník se vedle zájmu publika těší i dobrému počasí. Akci pro malé i velké připravil Kraj Vysočina.

Autor: tisková zpráva Kraje Vysočina
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla