Soutěž o městské kolo má výherce

13.8.2015, 13:20 // Rubrika: Zprávy
Happy sport club Velké Meziříčí
Foto: Matěj Měrtl

Od jara až do 30. července mohli všichni cvičící návštěvníci v Happy sport clubu vyhrát městské kolo.

Ve středu 12. srpna kolo dostalo již svého nového majitele. Kolo vyhrála Marcela Požárová. Výherkyně nejen, že měla velkou radost z výhry, ale také se svěřila, že v Happy sport clubu cvičí pravidelně již 5. rokem a nehodlá s tím přestat.

Další výhra byla ve formě „sportovního“ balíčku, který vyhrála Magda Komínková a Lucie Dvořáková.

Dalšími výherci jsou: Zuzana Ochranová, Pavlína Kubátová, Eva Pospíšilová, Zuzana Mátlová, Hana Beranová, Lenka Marková, Martina Valíčková, Marie Vašulínová, Andrea Jeřábková, Kristýna Todtová, Sabina Pokorná, Kateřina Šoukalová, Simona Procházková, Pavla Součková, Jana Kratochvílová, Alena Pokorná, Kateřina Motičková, Dagmar Kubíková, Jana Veselá, Květa Hladíková a Adriana Vaulínová. Tyto výherkyně získávají certifikát na hodinu v cardio zóně zdarma! O tuto výhru se přihlaste na baru Happy sport clubu.

Všem moc gratulujeme!

A i Vy můžete exklusivně vyhrát na portále Zaostřeno VM poukaz na hodinový vstup zdarma do cardio zóny, na squash nebo badminton ve výše zmiňovaném Happy sport clubu ve Velkém Meziříčí. Soutěž byla ukončena!

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla