5.1.2018, 18:55
Rubrika:

Pracovník výroby

Lucie Procházková

Nabízíme:

  • Všem zaměstnancům nabízíme motivující mzdové ohodnocení.
  • Pro Váš odpočinek budete mít 25 dnů dovolené.
  • Dotované závodní stravování od 32,-.
  • Zdarma občerstvení na pracovišti.
  • Příspěvek 500 ,- na životní pojištění.
  • Zvýhodněné produkty NN pojišťovny a Direct pojišťovny (pojištění vozidel, cestovní pojištění a pojištění majetku).
  • Možnost očkování proti chřipce zcela zdarma.
  • Budete plnohodnotný člen našeho týmu na hlavní pracovní poměr ve kmenu společnosti.

Požadujeme
Hledáme manuálně zručné pracovníky, kteří mají zájem si vydělat v rámci nepřetržitého provozu (rozvržení pracovní doby vždy na měsíc dopředu).

Máte průkaz na VZV nebo ZZ? Dokážeme Vás zaměstnat i na vyšší pozici.

Náplň práce
Náš zaměstnanec bude obsluhovat zařízení na výrobu kabelů a lan. Materiál se naváží na vozících. Vše Vás pečlivě naučíme, nejsou nutné žádné dřívější zkušenosti.

Poznámka
Zaujala Vás pozice? Zašlete Váš životopis a domluvíme se na osobní schůzce přímo na pracovišti.

Reagujte na tuto nabídku, napište na lucie.prochazkova@adecco.com