Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Sobota 30. dubna 2017
2. liga muži Morava – jih – 21. kolo
Sokol Kostelec na Hané – TJ Sokol Velké Meziříčí 30:27 (17:12)

Muži na půdě čtvrtého celku tabulky neuspěli. V úvodu utkání jsme si vypracovali dobré brankové příležitosti, které jsme ale nepřetavili v branky. Domácí gólman se rozchytal a trápil naše střelce po celé utkání. Domácí se tak neprosazovali přes naši obranu, ale těžili z rychlých brejků po našich neproměněných šancích. Do šaten se tak šlo za stavu 17:12.

V druhé půli si domácí udržovali vybudovaný náskok. Kolem 40. minuty naše družstvo čelilo přesilovce a nedařila se ani kombinace a už to vypadalo na jednoznačnou záležitost pro domácí. Naše družstvo nakopl k lepšímu výkonu svými zákroky Libor Kotík v brance a svoji bojovností David Kubiš. Podařilo se nám pět minut před koncem snížit na tři branky. Kostelec si ale zkušeně závěr pohlídal a naše družstvo již nemělo dostatek sil na zvrat.

Z Kostelce jsme si odvezli porážku 30:27.

V posledním kole nás čeká družstvo Sokola Telnice. Závěrečné kolo přinese rozuzlení o konečném umístění našeho celku, který může skončit nejlépe na 6. místě a nejhůře na 9 místě.

7m hody 2/2:2/2, vyloučení 2:2

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela, Libor Kotík – Vítězslav Večeřa (8/2), Roman Matušík (7), Filip Svoboda, Jiří Kaštan, Pavol Živčic (3), Miloš Necid (3), Jan Lečbych, Ladislav Šidlo (5), David Kubiš (1), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.