Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Sobota 11. března 2017
2. liga muži Morava – jih – 15. kolo
Legata Hustopeče – TJ Sokol Velké Meziříčí 42:25 (22:16)

Naše družstvo mužů nedokázalo překvapit na půdě lídra soutěže a zaslouženě odjelo s vysokým přídělem.

Vstup do utkání se povedl a ve čtvrté minutě jsme vedli 0:2. Následně se domácí rozjeli na plné obrátky a vytvořili si sedmibrankové vedení. S chutí hrající domácí nás přehrávali strojovými kombinacemi. Naše útočné akce ale také byly produktivní a tak se šlo do šaten za stavu 22:16.

Úvod druhé půle jsme vůbec nezachytili. Nedařilo se nám dodržet potřebné obranné rozestavení. Soupeř byl lepší ve všech herních činnostech a rozdíl ve skóre narůstal. V závěru už se nedařilo vůbec nic a tak domácí zaslouženě vysoko vyhráli 42:25.

V příštím utkání nás čeká na domácí palubovce Sokol Juliánov, který bude nutné porazit.

7m hody 3/3:2/2, vyloučení 3:1, diváků 44

Sled branek: 0:2, 9:3, 14:7, 18:12, 22:16, 28:17, 33:22, 42:25

Sestava: Libor Kotík, Ondřej Poul, Drápela Vojtěch – Vítězslav Večeřa (10/2), Filip Svoboda (5), Jiří Kaštan (2), Roman Matušík (2), Pavol Živčic (2), Miloš Necid (1), Ladislav Šidlo (1), Jan Lečbych (1), Kubiš David (1), Martin Fiala, Tomáš Frejlich, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo, TJ Sokol Velké Meziříčí
Ilustrační foto: archiv TJ Sokol Velké Meziříčí