Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Neděle 27. listopadu 2016
2. liga muži Morava Jih – 15. kolo
TJ FS Napajedla – TJ Sokol Velké Meziříčí 30:20 (16:9)

V neděli dopoledne sehráli naši muži nepovedené utkání v Napajedlech. Soupeř si hned v úvodu vypracoval značné vedení (7:1, 11:2) především díky naší nepřesné koncovce a technickým chybám. Od 20. minuty se podařilo hru vyrovnat a zkorigovat na poločasový výsledek 16:9.

V druhé půli jsme vydrželi hrát to, co jsme si řekli v šatně pouze pět minut, následně jsme opět kupili chyby a soupeř to nekompromisně trestal z rychlých brejků. Protihráči nás bohužel předčili ve všech činnostech a zaslouženě zvítězili v poměru 30:20.

V příštím kole čeká naše mužstvo Kostelec na Hané a bude třeba opět v domácím prostředí bodovat.

7m hody 4/1:3/1, vyloučení 3:4, diváků 69

Sled branek:7:1, 11:3, 13:5, 16:9, 18:12, 25:14, 28:18, 30:20

Sestava a branky: Ondřej Poul, Libor Kotík –  Vítězslav Večera (8/1), Miloš Necid (4), Jan Lečbych (3), Pavol Živčic (2), Roman Matušík (1), Jiří Kaštan (1), David Kubiš (1), Martin Fiala, Filip Macoun, trenér Martin Janíček a Ladislav Šidlo.

Autor: Ladislav Šidlo, TJ Sokol Velké Meziříčí